Klášterec prospal první třetinu a z Trutnova si odvezl debakl

Klášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole druhé ligy na daleký led Trutnova a cesta zpět bohužel příjemná určitě nebyla. Klášterec dostal v první třetině v rozmezí 15-20.minuty čtyři branky a prakticky bylo po zápase. Hosté se dokázali prosadit až ve druhé třetině. Michal Kozák a Josef Ptáčník dali ještě kláštereckým šanci, ale bohužel je brankově nikdo nedokázal napodobit. Za hostujícího brankáře nakonec zapadlo hned osm puků a Klášterec tak prohrál vysoko 2:8.
3. října 2015 | 17:00 | Trutnov
8:2
4:0, 2:2, 2:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 16. Malý (Chytráček), 19. Chytráček (Malý), 20. Kastner (Půlpán, Cetkovský), 20. Perutek (Surovov), 36. Fedulov (Uchin), 37. Janoušek (Luštinec), 46. Suvorov (Vácha, Malý), 60. Kastner – 29. Kozák (Deveri), 36. Ptáčník

Trutnov: Jeschke (Čáp) – Beneš "A", Poul, Karlík "C", Chaloupka, Vácha, Kubica, Suvorov – Bartoň, Luštinec, Kastner, Malý, Půlpán, Cetkovský, Perutek, Chytráček, Shamolin, Uchin, Janoušek, Fedulov

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Koblitz "C", Kuncl, Neman, Zicho, Kozák Michal, Žižka – Andres, Jáchym, Toušek, Ptáčník, Hammerbauer, Mála, Hrdlička "A", Vrtek, Deveri, Schönauer, Toman, Nguyen "A"

Úvodní třetina začala tlakem domácích. První šanci spálil Chytráček a po něm Bartoň, když nedokázali překonat hostujícího Kaššáka. Druhou příležitost měl Beneš, kterému přihrál Perutek, ale ani on Kaššáka nepřekonal. Na druhé straně zahrozil Andres, ale jeho pokus s přehledem chytil Jeschke. Skóre se měnilo v 16. minutě. Chytráček vyhrál vhazování a Pavel Malý vstřelil úvodní branku - 1:0. O tři minuty později si aktéři úvodní branky role vyměnili. Malý našel rozjetého Chytráčka a ten svůj únik zakončil blafákem do forhendu - 2:0. Dílo domácí dokonali v poslední minutě. Nejprve si první útok Trutnova pohrál s obranou Klášterce a přesně zakončil Kastner - 3:0. Jednu desetinu před koncem první třetiny se prosadil Jakub Luštinec a vyhnal hosty do kabiny - 4:0.

Po úvodní třetině už hostům moc šancí nezbývalo a tak vsadili vše na jednu kartu a to byl útok. To se jim vyplatilo, ale jen z poloviny. Šance Deveriho, Andrese a Tomana chytil skvělými zákroky domácí Jeschke. Až ve 29. minutě nestačil na přesnou střelu z přesilové hry hostujícího Kozáka, který využil přihrávku do brankoviště - 4:1. Domácí odpověděli v 36. minutě. Tlak před brankou Kaššáka si vytvořila čtvrtá, ruská, útočná formace a na konci pohledné akce stál nováček v sestavě Pavel Fedulov, který překonal Kaššáka střelou pod vyrážečku - 5:1. Ovšem hostující Klášterec dokázal znovu odpovědět. Nejlépe se zorientoval před brankou Jeschkeho Josef Ptáčník a vykřesal malou jiskřičku naděje pro hosty - 5:2. Ovšem o minutu později vyrobil fatální hrubku hostující brankář Kaššák a toho využil Janoušek, který trefil odkrytou branku - 6:2.

Třetí třetina se jen tak nedohrávala, ale mohli jsme vidět opět velmi pohledný a strhující hokej. Opět to byli domácí, kdo dominoval. První šanci si však vytvořil Klášterec, ale Vrtek nedokázal překonat výborně chytajícího Jeschkeho. Domácí to potrestali v 46. minutě. Mezi kruhy si najel Alexander Suvorov a trefil se přesně mezi betony - 7:2. Konečnou tečku za zápasem udělal sedm sekund před koncem Lukáš Kastner, který vymíchal v úniku Tichého a vstřelil osmou branku domácích - 8:2.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!