Miroslav Bartoš | čtvrtek 9.2.2017

Klášterec přetlačil Děčín na nájezdy!

Tři zápasy = Tři porážky! Všechny vzájemné duely proti Děčínu v letošní sezóně s vyjímkou posledního duelu kláštereckým hokejistům nevyšly podle představ a tak měli svěřenci trenéra Petra Mikeše za úkol zlomit tuto "děčínskou sérii" na domácím kluzišti - to se také na konec povedlo. Po první třetině sice hosté vedli zaslouženě 1:0. Ve druhé třetině už se hra vyrovnala a domácím se povedlo zásluhou přesné trefy Vladislava Vrtka srovnat se soupeřem krok. V poslední třetině nejprve poslal klášterecké do vedení František Mála, ale bohužel hostující Chmel si pět minut před koncem utkání vybral opravdu velkou dávku štěstí a z poloviny hřiště překonal Kaššáka v brance, před kterým puk smolně odskočil od ledu a domácí muž v masce už na tuto změnu směru už nedokázal zareagovat. Nerozhodný stav vydržel jak do konce základní hrací doby, tak i do konce prodloužení. V nájezdech se jako jediný prosadil Lukáš Hrdlička a domácí tak nakonec brali dva body. Na klášterecké hokejisty teď čeká těžké dvojutkání s Vrchlabí, které by mělo hodně napovědět o lepším postavení pro blížící se play-off. Vrchlabí si zatím drží na čtvrté příčce dvoubodový odstup právě od Klášterce.

Reportáž ze zápasu: Klášterec nad Ohří - Děčín 3:2sn

33.kolo, středa 8.2.2017, 18:00
3:2sn
(0:1, 1:0, 1.1 - 1:0)