Klášterec na lídra skupiny nestačil!

Zápas mezi domácím Kolínem, kterému patří suveréně první příčka tabulky a hostujícím Kláštercem, který se letos bude muset "porvat" o udržení v soutěži měl jasného favorita - domácí tým. V první třetině odskočil Kolín hostujícímu celku o dvě branky. Druhá třetina branku nenabídla a tak mohl ještě Klášterec ve třetí části pomýšlet na překvapivý obrat v utkání, ten ale nepřišel. Ve třetí části přidal domácí tým další dvě branky a jediný čestný úspěch Klášterce zaznamenal Lukáš Hrdlička.
6. února 2016 | 17:00 | Kolín
4:1
2:0, 0:0, 2:1

branky a nahrávky: 9. Chvojka (Kadlec, Morkes), 13. Veselý (Pácal, Malý), 44. Morkes (Ježek), 60. Veselý (Zumr, Morkes) – 47. Hrdlička (Jáchym, Kozák)

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Kadlec J. st. "A", Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Navrátil, Chvojka, Ježek – Jelínek, Hlavatý, Kadlec J. ml.

Klášterec nad Ohří: Kaššák – Kuncl "C", Koblitz "A", Žižka, Kopica, Chotaš, Pokorný, Kozák, Toušek, Hammerbauer, Vrtek, Hrdlička "A", Nguyen, Jáchym, Diviš, Lehnert, Toman

Převzato z: sckolin.cz

V první situaci dobře zabojoval na brankovišti Chvojka a došťouchal puk za Kaššákovy záda. Pak domácí hned po konci své přesilovky dokonali tlak. Kaššák dvě střely vyrazil, ale na další dorážku Veselého byl krátký – 2:0. Na další góly se pak čekalo až do posledního dějství. Kozlové nejprve odskočili na rozdíl tří branek. Když Ježek ujel s Morkesem dva na jednoho. První jmenovaný předal puk zleva doprava na nejlepšího střelce Kozlů a ten nezklamal – 3:0. Pak se ale prosadili i hosté. Po chvilce, kdy byla díky zraněnému divákovi v bezvědomí přerušena hra, se Kozlové příliš nekoncentrovali a najednou se Klášterečtí rozjeli do přečíslení a Hrdlička zakončoval pod víko – 3:1. Na víc se hosté ale nezmohli. Rozhodně nemohli pomýšlet třeba na remízu. I když měli k dispozici přesilovku nedali a naopak v šedesáté minutě se ještě prosadil Kolín. Hned po oslabení se po ose Morkes-Zumr-Veselý radoval Jan Veselý z druhého gólu v utkání a potvrdil tak svou nominaci na nejlepšího hráče utkání.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!