Miroslav Bartoš | pondělí 4.9.2017

Klášterec zdolal Mostecké Lvi na nájezdy!

Kláštereckým hokejistům se ve druhém přátelském zápase povedla odveta proti Mosteckým Lvům a po porážce 1:7 tentokrát na svém kluzišti uspěli výsledkem 6:5 po samostatných nájezdech. Oba celky se dlouho přetahovaly o vedení až se nakonec objevilo na konci utkání na světelné tabuli skóre 5:5. Dovednostní soutež pro sebe "urval" Klášterec, když v rozhodujícím samostatném nájezdu vykoupal hostující brankáře hračička Ondřej Toušek, který se svým už pro něj typickým zakončením poslal puk do hornáho rohu. Klášterec má tak na kontě první vítězství a už tuto středu od 18:45 přivítá na svém kluzišti HC Rebel Nejdek. Tento zápas bude také generálkou na mistrovskou sezónu.

Reportáž ze zápasu: Klášterec nad Ohří - Most 6:5sn

přát., sobota 2.9.2017, 18:30
6:5sn

Branky a nahrávky: 15. Oplt (Kunc), 21. Oplt (Kunc, Koblitz O.), 37. Toman, 37. Vlastník (Toušek), 55. Toušek (Koblitz O., Vlastník), Roz. samostatný nájezd Toušek - 5. Kunrt (Kousek), 12. Bořík (Kučera, Machač), 34. Kousek (Šafařík), 50. Kalina (Kunrt, Žižka), 55. Kalina (Plichta)