Klášterec vydřel na Hvězdě 3 body do své sbírky

Klášterečtí hokejisté vydřeli 3 body na benešovském ledě. Hosté v zápase dvakrát vedli o dva góly 3:1 a 4:2. Domácí ale v poslední třetině dvěma přesnými trefami zvrátili stav na 5:4. Klášterečtí se nenechali srazit do kolen a díky bojovnému výkonu v závěru znovu otočili zápas ve svůj prospěch. Rozhodnutí na sebe vzal v 52. minutě završil hattrick Martin Diviš (ne Radek Nerad, jak uvedl zpravodaj pro onlajny.cz), poprvé v kláštereckém dresu se trefil také obránce Pavel Březina.
22. listopadu 2006 | 18:00
5:6
2:4, 1:0, 2:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 10. Seidl (Macek), 20. Seidl (Macek), 22. Oberreiter (Košatka), 42. Peťovský (Verbík), 43. Oberreiter (Moravec) - 4. Babka (Suk), 14. Loučka (Tenkač), 16. Diviš (Kotrouš), 20. Diviš (Kotrouš), 49. Březina (Pokorný), 52. Diviš (Zika) . Rozhodčí: . Vyloučení: 14:6, navíc Farář, Macek (oba HVE) oba 10´OT. Využití: . V oslabení: .

Klášterec nad Ohří: Damašek - Nerad, Loučka - Kocek, Kuncl - Ambrož, Březina - Kreuz - Tenkač, Kotrouš, Diviš, Panocha, Babka, Suk - Soukup(30.min Pokorný), Řepík(40.min Novák), Zika - Novotný

Utkání začali lépe hosté. Dobře bruslili a svým aktivním napadáním zatlačili domácí do jejich třetiny. Z tohoto tlaku vyplynulo několik vyložených brankových příležitostí. První z nich se podařilo využít v 8. minutě, kdy Milan Babka po přihrávce D. Suka vyšachoval brankáře domácích a bekhendem zavěsil. Domácí však z ojedinělého útoku po chybě naší obrany hned o minutu později Seidlem vyrovnali. Tím se dostali do utkání a hra byla nadále vyrovnaná. Ve 14.minutě jsme dostali možnost přesilové hry. Jakub Loučka po přihrávce L.Tenkače od modré prostřelil Malíka v brance domácích a strhl tak vedení znovu na stranu hostí. O dvě minuty později ujeli společně Kotrouš s Martin Divišem do přečíslení dva na jednoho a druhý jmenovaný zvýšil na 1:3. Zdálo se, že mužstvo Klášterce bude utkání kontrolovat, jenže domácí se v 18. minutě znovu prosadili. Ve hře 4 na 4, po nedůrazné hře naší čtveřice na 2:3 snižoval znovu Seidl. Našim hráčům se však ještě před sirénou podařilo využít další přesilovku, tentokrát 4:3. Po přihrávce Nerada na 2:4 zvyšoval Martin Diviš.

Druhá třetina kláštereckým hokejistů příliš nevyšla. Hned v úvodu této části hry domácí opět snížili, když při hře 4:4 vstřelil branku Obereiter.V dalším průběhu druhé třetiny měli hosté několik přesilových her, ale domácí se vždy úspěšně ubránili. A tak se šlo do kabin za stavu 3:4.

Nástup do poslední třetiny vyšel perfektně domácím, kteří ve 42. a 43. minutě po brankách

Peťovského a Obereitera otočili vedení na svou stranu. Oba góly padly po hrubých chybách našich zadních řad. Z tohoto šoku se hosté chvíli otřepávali. Nikdo však nesložil zbraně. Postupně si hosté začali znovu vytvářet tlak před brankou domácích. Ve 49. minutě se našim hráčům podařilo využít další přesilovku, když Březinovu střelu od modré tečoval Novák. Tlak hokejistů Klášterce sílil. Domácí jim pomáhali svou nečistou hrou. V 52. minutě si naši hráči zahráli další úspěšnou přesilovku a na konečných 5:6 upravoval Martin Diviš po přihrávce Ziky. V dalších minutách jsme si pohlídali další vydřené, ale důležité tři body.