Slibný začátek, nakonec opět porážka

V utkání s jindřichohradeckým Vajgarem začali klášterečtí hokejisté výborně. Už po necelých sedmi minutách vedli po brankách Bečváře a Hammerbauera 2:0. Na začátku 11. minuty už to bylo 3:0, když se opět trefil Bečvář a vypadalo to, že domácí mají našlápnuto k výhře. Jenže podobně jako v jiných utkáních bylo všechno jinak. Ještě do konce třetiny hosté snížili na 3:1 a v dalším průběhu zápasu dokázali klášterecké hráče přehrát. Nakonec domácí prohráli 3:5 a nevstoupili do nového roku právě šťastně.
3. ledna 2015 | Klášterec nad Ohří
3:5
3:1, 0:3, 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 6. Bečvář (Strejček), 7. Hammerbauer (Toušek), 11. Bečvář (Jáchym, Strejček) - 19. Voříšek, 24. Dvořák (Košťál, Voříšek), 27. Mazanec (Lazorišák), 31. Šanda (Voříšek), 44. Milotínský (Mazanec). Vyloučení: 4:6.

Klášterec nad Ohří: Kaššák - Žižka, Strejček, Kunrt, Váňa, Koblitz - Lehnert, Hammerbauer, Hrdlička, Jáchym, Bečvář, Diviš, Toman, Tatár, Toušek, Nguyen.

Jindřichův Hradec: Gába - Kubeš, Jon, Procházka, Zich, Novák, Šanda - Tržil, Milotínský, Lazorišák, Mazanec, Brabec, Šperger, Ferebauer, Dvořák, Voříšek, Košťál, Tomšík.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!