I s mladým kádrem Klášterec vyhrál

Klášterci se podařilo vyhrát i přesto, že dnes nastoupil s velmi mladým kádrem. V dnešním utkání zářili tři jména a to Marek Jáchym, který dnes nasbíral tři body za skvělé asistence. Martin Hartman také se třemi body, ale ten za dvě nádherné branky a jednu asistenci. A jako poslední je tu Jan Kaššák, který svou odhodlaností nepustil za svá záda ani jeden puk. V sobotu 18.2.2012 od 17:00 začíná play-off. Tímto srdečně zveme všechny hokejové fanoušky, aby přišli fandit naším chlapcům.

14. února 2012 | 18:00 | Klášterec
5:0
1:0, 3:0, 1:0

branky a nahrávky: 3. Jáchym (Hartman), 29. Hartman (Čížek), 36. Hartman (Jáchym, Tverďák), 36. Čížek, 56. Svoboda (Jáchym)

Klášterec nad Ohří: Zavadil (Kaššák); Žižka M., Dostál, Horváth, Kolčava, Tverďák, Žižka D., Stehlík, Čížek, Jáchym, Hartman, Hrabák, Hrabák, Bečvář, Toman, Miklovič, Tenkač, Ptáčník, Mužík, Štelcich, Svoboda, Vlášek.

Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (Záruba); Zeman, Abrahám, Pulec, Vozka, Dám, Bednarik, Mulač, Brokeš, Hájek, Oppelt, Peřina, Vašek, Příkazský, Krátký, Kuch, Hric, Verner.

Obě mužstva dnes nastupovala s velmi mladým kádrem. Ladislav Kubát i Jiří Kubsch chtěli ozkoušet mladé hochy na další sezónu. K první střele se dostal Hartman po přihrávce od Ptáčníka. Jeho střelu však Bouška zlikvidoval. Kaššák se vyznamenal už ve 3. minutě, když vytáhl puk jen pár milimetrů před brankovou čárou. Hnedka z protiútoku v oslabení ujeli Martin Hartman s Markem Jáchymem a s naprostým klidem si Bouška rozebrali.V první třetině měli oba brankáři co dělat, aby uhájili své klece. Martin Boušek Také několikrát vychytal tutové šance Klášterce. V několika případech také rozhodovaly milimetry, ale Boušek se vyznamenal.

Už v úvodu druhé třetiny zvonila u Bouškovy branky tyč, kterou nastřelil Radek Hrabák z pozice u kruhů. V 9. minutě využil přesilovou hru Martin Hartman, který dorážel Čížkovu střelu. Ve 36.minutě si v přesilové hře rozhýbali jabloneckou čtveřici Marek Jáchym, Nikolas Tvrďák a Martin Hartman. Ten si vybruslil z rohu kluziště a zavěsil přesnou střelou do pravého rohu Bouškovi branky. O dvacet vteřin později si Tomáš Vozka sklepl puk do vlastní branky. Tato branka byla připsána Filipu Čížkovi.

Ve třetí třetině se musel Jan Kaššák co činit, když hájil svou branku. V oslabení vykryl několik brankových šancí. V 56.minutě znovu Klášterec využil přesilovou hru. Marek Jáchym našel před Bouškem volného Daniela Svobodu a ten už si svou cestu k dosažení branky našel sám. Jablonec se pokoušel ještě před koncem utnání nějak prolomit Kaššáka, ale ten byl dnes nepřekonatelný.