Klášterec si veze z Bíliny tři body! Rozhodla druhá třetina

Po vítězném utkání proti celku Řisut (4:3) čekal na klášterecké hokejisty další zápas na kluzišti soupeře a to jmenovitě Bíliny. V tomto ročníku šlo už o třetí vzájemné utkání, dvě předchozí skončilo vždy výhrou domácího celku (Bílina 5:0 Klášterec a Klášterec 6:2 Bílina). Třetí duel začal vyrovnanou první třetinou, která skončila 1:1 po brankách Fučíka a Touška. Druhou třetinu ovládl Klášterec, když vstřelil hned tři branky a činil se hlavně útok Mála - Vrtek - Hrdlička, prvně jmenovaný si připsal hned dvě trefy a po něm poslal Lukáš Hrdlička svůj tým už do vedení 4:1, na všech brankách se asistencí podílel také Vladislav Vrtek. Poslední třetina přinesla dvě vstřelené branky - jednu na každé straně. Za domácí se trefil Kolíček a do prázdné branky pak pečetil výhru města porcelánu Vladislav Vrtek, který si tak připsal stejně jako Lukáš Hrdlička v tomto utkání čtyři kanadské body (oba 1+3). V dalším utkání hostí Klášterec na svém kluzišti poslední celek tabulky a velkého rivala HC Baník Sokolov. Utkání startuje ve středu od 18:00.
17. prosince 2016 | 17:00
2:5
1:1, 0:3, 1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 10. Fučík (Cvrk), 49. Kolíček (Petráš) – 17. Toušek (Hrdlička), 28. Mála (Hrdlička, Vrtek), 32. Mála (Vrtek, Hrdlička), 34. Hrdlička (Vrtek, Kuncl), 60. Vrtek

HC Draci Bílina: Mouček (Adámek) – Polák (A), Macha, Brettschnaider, Fučík, Fryč, Moravec, Cvrk – Nedrda V. (C), Procházka (A), Baránek – Štěpka, Petráš, Bačák – Jirkovský, Kolíček, Nedrda T. – Havlíček

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Žižka (A), Páleník, Kuncl (C), Cestr, Pokorný, Sklenička – Zdeněk, Toušek, Deveri – Hrdlička, Vrtek, Mála – Macháček, Tupý, Strunz – Diviš, Drazdík