Klášterec si odnesl pěknou nadílku

Klášterec se v dnešním utkání potýkal s velikou marodkou a na výsledku utkání to bylo znát. Nikomu z Kláštereckých hráčů se dnes nepodařilo Slipčenka překonat. Na poslední utkání v letošní sezóně Klášterec zajíždí do Mostu.

14. dubna 2012 | 17:00 | Klášterec
0:4
0:2, 0:0, 0:2

branky a nahrávky: 13. Kupec, 16. Hašek (Soldán), 48. Forman (Milfait), 49. Vlček (Jebavý, Stromko)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák); Žižka D., Kolčava, Freiberg, Pokorný, Toman, Dostál, Jáchym, Hartman, Miklovič, Loučka, Heindl, Kocek, Polanský, Mašek, Řepík, Kalinovič, Mužík, Hofmeister.

Beroun: Slipčenko (Kareš); Sobotka, Špelda, Barák, Švagrovský, Jebavý, Kupec, Stromko, Hašek, Vlček, Doležal, Poletín, Veselý, Nedvěd, Milfait, Malý, Soldán, Forman.

K první šanci se dostal hnedka v první minutě Libor Řepík. Jeho pokus zmařil pozorný Slipčenko svým betonem. Petr Miklovič našel najíždějícího Heindla, ale ten trefil pouze spojnici Slipčenkovy branky. Poprvé vážně ohrozil Damaškovu branku Miroslav Forman, když tečoval Soldánovu střelu. Damašek tuto střelu vykryl vynikajícím zákrokem vyrážečkou. Poletín vypálil na Damaška nebezpečnou střelu. Damašek ale předvedl vynikající práci lapačkou. Vedoucí branku Berouna vstřelil ve 13. minutě Martin Kupec po individuální akci. Tato střela prošla Damaškovy mezi betony.Jiří Pokorný vypálil na Slipčenka jedovatou střelu. Slipčenko tuto střelu, ale vyrazil ramenem. Na 2:0 pro Beroun zvyšoval v 16. minutě Jiří Hašek po dorážce Soldánovy střely.

Klášterec měl v prvních pěti minutách druhé třetiny dvě přesilové hry. Ani jednu však nedokázal využít. Hašek ohrozil kláštereckou branku prudkou střelou od modré čáry. Pozorný Damašek v brance střelu chytil. Kalinovič se pokoušel prostřelit Slipčenka z mezikruží. Slipčenko byl na správném místě a střelu pokryl.

Poletín nastřelil tyč u Damaškovy branky šikovnou střelou zápěstím. Ve 49. minutě si Kláštereckou obranu rozebrala útočná dvojice Jan Milfait a Miroslav Forman. Ten zakončoval do prázdné branky a zvýšil tak na 0:3. O necelou minutu později na 0:4 zvyšoval hnedka po vyhrané buly Jiřího Jebavého Ladislav Vlček šikovnou střelou k tyči.