Novoroční výhra nad Klatovy

Novoroční utkání se Klášterci vyvedlo, když porazili Klatovy 7:4. Nejproduktivnějším hráčem byl dnes Jakub Hofmeister, který se podílel na výhře dvěma góly a jednou asistencí. Dvěma góly se také předvedl Marek Jáchym. Klášterec měl přes vánoční svátky natrénováno a to se také odrazilo v dnešním výkonu.
14. prosince 2011 | 18:00 | Klášterec
7:4
3:1, 2:1, 2:2

branky a nahrávky: 8. Polanský, 10. Hofmeister, 16. Bečvář (Mála, Hofmeister), 23. Hofmeister (Bečvář), 40. Jáchym (Pražák), 50. Jáchym (Stehlík, Pražák), 60. Stehlík - 6. Pavlis (Topinka, Pouska), 40. Peruška (Bernad), 45. Bernad (Peruška), 54. Bernad (Kajer, Pavlis)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák); Mašek, Žižka D., Loučka, Dostál, Miklovič, Tollinger, Kocek, Řepík, Freiberg, Polanský, Jáchym, Stehlík, Pražák, Tenkač, Růžek, Panocha, Mála, Bečvář, Hofmeister.

SHC Klatovy: Hubáček (Smejkal); Mrázek, Zeman, Ruprecht, Bernad, Šimandl, Kořínek, Pouska, Herr, Topinka, Kajer, Petráček, Flek, Baxa, Vizinger, Pavlis, Peruška.

V 6. minutě se ujali vedení Klatovy po brance Jana Pavlise, na kterou přihrál Jan Topinka. V 8. minutě vyrovnával na 1:1 Tomáš Polanský střelou pod horní tyč Hubáčkovy branky. Další branku Klášterce přidal v 10. minutě Jakub Hofmeister, když se prokličkoval až před branku a doklepl puk do sítě. V 16.minutě se prosadil po přihrávce Františka Mály Jiří Bečvář střelou z kruhů.

Ve 23.minutě se prosadil znovu Jakub Hofmeister, když propálil Hubáčka od modré čáry. Na 5:1 zvyšoval ve 30.minutě Marek Jáchym po krásné akci dva na jednoho s Romanem Pražákem. Na 5:2 snižoval ve 40.minutě Patrik Petruška, když projel celé hřiště, asistence Jakub Bernard.

Ve 45.minutě Klatovy přidaly další branku střelouJakuba Bernarda, kterému přihrál Patrik Petruška. V 50.minutě si Hubáčka vychutnali Jan Stehlík, Roman Pražák a Marek Jáchym, když byli sami před brankou. Petruška ujížděl sám na Damaška, ale ten ho vychytal skvělým zákrokem betony. V 54.minutě se trefil mezi Damaškovy nohy Jakub Bernard po přihrávce Miloše Kajera. V 59.minutě Klatovy odvolaly brankáře, když hrál Klášterec v oslabení. To se hostům nevyplatilo a na konečných 7:4 upravil do prázdné branky Jan Stehlík.