Klášterec po bojovném výkonu nestačil na Kobru Praha

Klášterečtí hokejisté přivítali na svém kluzišti v rámci 27. kola druhé hokejové ligy lídra skupiny "Západ" Kobru Praha. Hosté, kteří dobře veděli o velmi dobré klášterecké formě neponechali už od začátku utkání nic náhodě a během devíti minut si vypracovali náskok 3:0. Kobra kontrolovala hru i ve druhé třetině, ale Klášterec se časem svému soupeři vyrovnal a dokonce dokázal zásluhou Jana Páleníka dvanáct vteřin před druhou sirénou snížit stav utkání. Třetí třetina patřila jednoznačně domácímu celku, který se také dočkal ve 49.minutě kontaktní branky z hole Jiřího Charouska. Když už se zdálo že domácí by mohli rychle vyrovnat, přišla chyba v obraně a hostující Šimon Antončík svou druhou brankou v utkání poslal svůj tým opět do vedení o dvě branky. Bohužel Klášterec i díky častému vylučování stihl vstřelit už jen jednu branku zásluhou Václava Cestra a po velkém boji tak odešel po pěti výhrách v řadě z ledu poražen.
14. ledna 2017 | 17:00
3:4
0:3, 1:0, 2:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 40. Páleník (Charousek), 50. Charousek, 60. Cestr – 1. Jakeš (Bílek, Antončík), 3. Antončík (Jakeš, Bílek), 10. Cafourek (Semrád, Tuma), 52. Antončík (Bílek)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Žižka, Páleník, Cestr, Zicho, Gröger, Sklenička, Pokorný, Toušek, Charousek, Strunz, Hrdlička, Vrtek, Mála, Macháček, Zdeněk, Šmejc, Dejmek, Bečka, Diviš

Kobra Praha: Bílek P. (Langer) – Švaříček, Bílek D., Vacek, Semrád, Verbík, Cafourek, Jakeš, Jedlička, Antončík, Šteiner, Matějček, Tuma, Matějek, Hlinka, Kysela, Pulkrab, Vlach, Kuchta