Klášterec nevyhrál ani v Pelhřimově

Po vysoké prohře na žďárském ledě bohužel klášterečtí hokejisté nevyhráli ani v zápase proti pelhřimovským Ledním medvědům. Třináctigólovou přestřelku nakonec vyhráli domácí, když se hosté dokázali v závěru utkání pouze přiblížit na rozdíl jediného gólu.

22. listopadu 2014 | 18:00 | Pelhřimov
7:6
2:1, 4:3, 1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 9. Votápek (Hadrava Marek), 18. Votápek (Třetina, Tolkner), 23. Hadrava Martin (Bezděk, Kubát), 33. Třetina (Votápek, Hadrava Marek), 36. Bezděk (Plachý, Zadražil), 39. Bezděk (Třetina, Zadražil), 45. Plachý (Bezděk) – 20. Hrdlička (Nguyen, Toman), 27. Toušek (Hrdlička), 30. Toman (Nguyen, Hrdlička), 32. Strejček (Loučka), 42. Hrdlička (Toman), 53. Hrdlička (Toman, Nguyen). Vyloučení: 10:9. Využití: 2:5. V oslabení: 0:0.

Pelhřimov: Čekal – Zadražil, Kubát, Jelínek, Kasalý D., Mečiar – Kasalý F., Hadrava Marek, Třetina, Votápek, Kopic, Tolkner, Plachý, Hadrava Martin, Bezděk.

Klášterec nad Ohří: Kaššák – Strejček, Kunrt, Bohuslávek, Koblitz, Dobrovolný, Žižka, Bečvář, Boušek, Hrdlička, Toušek, Nguyen, Diviš, Toman, Loučka.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!