Klášterec se rval do posledních vteřin, ale bohužel neuspěl. Sezóna pro něj končí

Klášterec se v dnešním utkání snažil o dalo by se říct zázrak a vyhrát na ledě Sokolova, to se ale bohužel nestalo a pro klášterecké hráče tak sezóna končí. Klášterec držel krok s domácím mužstvem dvě třetiny a i když prohrával už 0:2, dokázal díky Markovi Jáchymovi a Liborovi Řepíkovi vyrovnat. Bohužel klášterečtí zaspali úvod třetí třetiny kdy po několika sekundách inkasovali branku. Na konci utkání se pokusil Klášterec o power-play a i když bylo vyrovnání na spadnutí, nepřišlo. Do prázdné branky uzavřel skóre zápasu a také Klášterci sezónu Václav Dobřemysl.
11. března 2014 | 18:00 | Sokolov
4:2
1:0, 1:2, 2:0

branky a nahrávky: 18. Vaněk (Boušek), 25. Kverka (Rohan), 41. Rohan (Vaněk), 60. Dobřemysl (Vaněk) – 27. Jáchym (Štrach), 36. Řepík (Jáchym)

Baník Sokolov: 3 Habal (92 Hruška) – 33 M. Rohan, 19 Tomeček, 4 Parýzek, 9 Ruprecht, 55 Schusser, 27 Šik, 77 Novák – 81 Boušek (A), 22 Kverka, 23 Vaněk, 28 Kuběna, 36 Dobřemysl (C), 21 T. Rohan, 20 Sýkora, 98 Bauer, 87 Švec, 7 Račanský, 15 Říha, 8 Kašpar (A), 66 Hudák. Trenér: Antonik.

Klášterec nad Ohří: 2 Kaššák (1 Kutnar) – 16 Loučka (C), 25 Kuncl, 23 Štrach, 24 Pokorný, 6 Koblitz, 14 Dostál, 7 Žižka, 20 Mašek – 21 Bečvář, 18 Toušek, 9 Suk (A), 22 Řepík (A), 12 Jáchym, 17 Mála, 8 Diviš, 13 Toman, 19 Schönauer, 10 Freiberg, 5 Váňa. Trenér: Nerad.