Klášterci se v Benešově nedařilo

Hokejisté Klášterce v Benešově utrpěli zatím nejtěžší porážku sezóny a po porážce 3:7 jim patří v tabulce skupiny Západ 9. místo. Na výhře domácích se dvěma brankami podíleli exsparťan Radek Jágr, který si zahrál za pražský tým kdysi i na Spengler cupu, exkladeňák Michal Kaňka a Petr Vacek, který si navíc připsal u dalších dvou branek přihrávky. Klášterečtí skórovali dvakrát do šatny, poprvé za stavu 0:4 se po závaru trefil Radek Krpenský a v poslední minutě snižoval na 3:7 Ladislav Řezníček. Zbývající trefu zaznamenal po nepřehledné situaci před domácí brankou Libor Dudek.
13. prosince 2008 | 17:00 | ZS Benešov
7:3
1:0, 3:1, 3:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 17. Vacek (Košatka), 28. Jágr (Vacek), 36. Zeman (Košatka), 37. Kaňka (Kounovský), 42. Jágr (Dvořák), 44. Kaňka (J. Verbík), 56. Vacek (Kounovský) – 40. Krpenský (Kotrouš, Ambrož), 46. Pražák, 60. Řezníček (Novák). Rozhodčí: V. Němec - P. Novák, Vavruška. Vyloučení: 11:2, Kouba a Macek 5 + OK – Panocha 5 + OK, Kadlec 10 minut. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 400. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3.

HC Benešov: Malík – Macek, J. Verbík, Kocman, Kaňka, Kounovský – Zeman, Košatka, Vacek, Jágr, Dvořák – Pešek, Kouba, Peťovský, Jaeger, Moravec – L. Holánek.