3:5
0:1, 3:2, 0:2

Klášterec nad Ohří: Damašek(Studnička)-Loučka,Kocek,ŽižkaM.,Řezníček,Koblitz, Kolčava,Žižka D.,Dostál,Polanský,Kalinovič,Pražák,Řepík, Hartman,Panocha,Toman,Novotný,Miklovič,Flieger,Tenkač, Jáchym.

Kadaň: Kaššák(Štěrba)-Malinský,Višňák,Schmid,Szakal,Rutta,Zmeškal, Pinka,Tollinger,Ton,Charousek,Freiberg,Mála,Stehlík,Boušek, Eiselt,Fiala,Novák,Stoklasa,Chlouba,Bursík.

V první třetině bylo relativně dost vyloučení v poměru 3:3. Pěkných šancí bylo na obou stranách víc než dost. Kadaň jednu z nich využila akcí Ondřeje Fialy, když unikl ve středním pásmu jednomu z Kláštereckých obránců, pokračoval dále na Damaškovu branku, kde mu na druhé straně najížděl zcela nekrytý Tomáš Bursík, kterému poslal puk a ten se nemýlil přesnou střelou mezi Damaškovi betony. V úvodu první třetiny vyzkoušel Kaššákovu pozornost Tomáš Polanský. Karel Novotný našel najíždějícího Martina Kalinoviče za zády Kadaňské obrany, kde dostal přesnou přihrávku a mohl tak poslat Klášterec do vedení, jenže jeho střela letěla mimo Kaššákovu branku. V 8.minutě sevřel Klášterec Kadaň v obraném pásmu a bombardoval Kaššáka jednou střelou za druhou, všechny střely Kaššák pokryl. Ladislav Řezníček >se ve vlastním oslabení uvolnil a jel na Kaššáka, jeho střela se však odrazila od pravé tyče a skončila v ochranné síti.

V úvodu třetiny si Klášterecký útok poradil s Kadaňskou obranou, když Jakub Loučka poslal přihrávku Tomáši Polanskému, který přihrávku prodloužil na Libora Řepíka a ten už neměl žádný problém dopravit puk do prázdné branky. V 9.minutě poslal Kadaň opět do vedeníTomáš Schmidt přesnou střelou od modré čáry po přihrávce od Karla Tona. Ve 33.minutě Kadaň zvýšila svůj náskok akcí Jiřího Charouska, který si zpracoval puk na modré čáře a poslal puk na druhou stranu najíždějícímu Ladislavu Bouškovi a ten propálil puk až za Damaškova záda. O necelých půl minuty později snížil stav na 2:3 Martin Kocek tvrdou střelou z mezikruží. Ve 36.minutě srovnal stav na 3:3 střelou z kruhů Libor Řepík po vyhrané buly Martina Hartmana.

Ve 46.minutě se Kadaň opět ujala vedení po zběsilém kličkování Ondřeje Fiali v útočném pásmu, který perfektně zavěsil pod horní tyč Damaškovi branky. Ve 48.minutě navýšil stav na 3:5 střelou k tyči Jan Rutta po přihrávce Františka Máli a Karla Tona.