Klášterec nezvládl výborně rozjetý zápas v Řisutech a sezóna pro něj končí

Klášterečtí hokejisté bohužel letos neokusí atmosféru finále ligy, ve kterém byli v předchozích dvou ročnících. Pro Klášterec přitom zápas nezačal vůbec špatně a po první třetině vedl dokonce 2:0. Druhá třetina nabídla vyrovnaný hokej, ale na jejím konci byl opět šťastnější Klášterec, který vedl 4:2. Poslední třetina už byla pro klášterecké hokejisté procházka peklem. Pět inkasovaných gólů znamenalo pro Klášterec katastrofu. Řisuty se po výhře 7:4 mohou těšit na finále. Pro Klášterec sezóna končí.
16. března 2013 | 17:00 | Slaný
7:4
0:2, 2:2, 5:0

branky a nahrávky: 30. Kos (Babický), 37. Kraus (Veselý, Kos), 42. Kraus (Křepelka, Veselý), 44. Bílek (Křepelka, Veselý), 44. Hlusička (Krpata), 47. Vlček, 52. Veselý (Křepelka, Kraus) – 15. Révay (Loučka), 16. Polanský (Řepík), 27. Mála (Hofmeister), 33. Řepík (Freiberg, Polanský)