Klášterec nedokázal v Kolíně urvat ani bod

Po třech vítězstvích klášterečtí hokejisté znovu okusili hořkost porážky. Přestože v Kolíně vstoupili do zápasu na výbornou a ve 4. minutě díky brance Romana Pražáka vedli, o dvě minuty později během své přesilové hry inkasovali. Josef Malý s Petrem Pospíšilem každý zaznamenali dva přesné zásahy a hosté nedokázali odpovědět. Pátou branku Kolína přidal v 53. minutě Pavel Kubát.
1. února 2009 | 17:00
5:1
2:1, 1:0, 2:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 6. Malý (Prostředník), 19. Pospíšil (Malý), 39. Pospíšil (Malý), 48. Malý (Prostředník, Nedbal), 53. Kubát (Nedbal, Malý) – 4. Pražák (Buchal). Rozhodčí: Horák. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 580.

SC Kolín: Blažek – Nedbal, Prostředník, Pýcha, Přibyl, Kopecký, J. Morkes – Malý, Pospíšil, L. Skokan – Čtvrtečka, Kubát, Mejzr – Pišta, Šimoníček, Hloušek

Klášterec nad Ohří: Damašek – Řezníček, Loučka, Palubjak, Ambrož, Koblitz, Boguský – Panocha, Buchal, Kalinovič – Pražák, Kotrouš, Řepík – Jáchym, Novotný, Krpenský – Žemlička, Novák, Dudek

Klášterci vyšel vstup do zápasu a už v první minutě zazvonila tyč za Blažkovými zády. Ve 4. minutě se hosté radovali z gólu. V přesilové hře otevřel skóre Roman Pražák. O dvě minuty později se ale znovu projevila klášterecká slabina. Přesilová hra a inkasovaný gól. Kolínský kapitán Josef Malý poprvé v zápase Damaška překonal. Minutu a půl před koncem první třetiny otočil skóre Petr Pospíšil.

Tentýž hráč se pak podepsal pod rozhodující moment zápasu. Dvacet minut po své první brance poslal v přesilové hře puk odrazem od brusle Pavla Boguského za Damaškova záda.

V poslední třetině už se Kláštereckým nepodařilo s nepříznivým vývojem zápasu vůbec nic udělat. Ve 48. minutě se podruhé v utkání trefil Josef Malý, nelichotivé skóre dovršil Pavel Kubát.