Novák podruhé zaznamenal proti Teplicím hattrick

Již podruhé se letos radoval útočník Ondřej Novák z hattricku v síti Teplic. Svou třetí přesnou trefou v první minutě prodloužení ukončil trápení svého celku na ledě severočeského souseda. Klášterečtí odehráli šest! dvojnásobných oslabení během jediného utkání. V závěru ale, na ploše připomínající spíše bazén než kluziště, ještě dokázali najít síly ke srovnání skóre a v první minutě prodloužení si pak připsali druhý bod.
20. prosince 2006 | 18:00
3:4p
1:2, 2:0, 0:1 - 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 8. Slavík (Brabec), 26. Bauer (Závada), 31. Hanzl (Švejda, Kuchta) - 7. Novák (Kotrouš, Zika), 9. Novák (Pokorný, Kotrouš), 56. Zika (Novák, Kotrouš), 61. Novák . Rozhodčí: Štěpán - Hauser, Bertlík. Vyloučení: 9:12, navíc Ptáček, Bauer (oba TEP), Panocha (KNO) všichni 10´OT. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 37.

Teplice: Volf - Třeštík, Klement, Brabec, Mouka, Hanzl, Neč, Delveris, Slavík, Kuchta, Zámečník, Bauer, Závada, Švejda, Ptáček

Klášterec nad Ohří: Damašek - Nerad, Loučka - Pokorný, Kuncl - Ambrož, Znojemský - Kreuz - Panocha, Babka, Diviš - Zika, Kotrouš, Novák - Tenkač, Řepík, Suk - Novotný, Kout