Klášterec deklasoval Baník vysokým skóre

Jakubal ani Makarovič nedokázali zabránit debaklu vysokým skórem v poměru 11:2. Marek Jáchym a Petr Freiberg se podíleli dvěma góly a ostatní se s chutí přidávali. Jan Soukup si z dnešního utkání odnesl trest do konce utkání, když ošklivě udeřil pěstí Hartmana do obličeje. Soukup dnes ale nebyl sám kdo si odnesl takový trest. Trest do konce utkání si také odnesl Martin Kadlec, kterému se nelíbil výrok hlavního rozhodčího. Bohužel Martin Kadlec obdržel takovíto trest už druhý a příští zápas si nezahraje.

30. října 2011 | 17:00 | Klášterec
11:2
3:2, 4:0, 4:0

branky a nahrávky: 3. Jáchym (Loučka), 6. Jáchym (Bečvář), 16. Pražák (Miklovič), 25. Koblitz (Kolčava), 26. Miklovič (Dostál), 29. Řezníček, 39. Freiberg, 46. Freiberg (Kocek), 47. Hartman (Kadlec), 49. Polanský (Řepík), 59. Miklovič (Hofmeister) - 8. Bauer (Sopr), 14. Divíšek (Bauer)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek), Mašek, Kocek, Žižka M., Řezníček, Loučka Dostál, Řepík, Freiberg, Polanský, Miklovič, Kadlec, Pražák, Hartman, Bečvář, Jáchym, Kolčava, Hofmeister, Koblitz.

Baník Sokolov: Jakubal P. (Makarovič), Mudra, Kuncl, Šulc, Formánek, Diblík, Strýček, Říha, Maděra, Soukup, Divíšek, Sopr, Dobřemysl, Vrtek, Bauer, Jakubal T., Nový, Račanský, Závorka, Chodounský.

Klášterec se ujal vedení už ve 3.minutě po krásné přihrávce Jakuba Loučky na Marka Jáchyma, který propálil puk až za Jakubala. Marek Jáchym si v dnešním utkání připsal i druhou branku, která padla v 6.minutě po přihrávce od Jiřího Bečváře. Sokolov se projevil v 8.minutě brankou Jana Bauera, asistence Zdeněk Sopr. Sokolovu se v 15.minutě podařilo vyrovnat brankou Jana Divíška po přihrávce od Jana Bauera. V 16.minutě využil Roman Pražák přesilové hry, když byl postavený těsně vedle Jakubalovy branky, kam mu Petr Miklovič poslal přesnou přihrávku.

Ve 25.minutě si puk cestu proskákal až za Jakubala. Skákající puk nahodil Miroslav Koblitz, asistence Daniel Kolčava. O minutu později přidal další branku Petr Miklovič střelou mezi Jakubalovy betony po přihrávce od Jiřího Dostála. TAto branka Jakubala vyhnala z branky a nahradil jej Tomáš Makarovič. Ve 27.minutě tvrdě udeřil Jan Soukup do obličeje Martina Hartmana, Soukup si tak odnesl trest do konce utkání a šel se tak sprchovat. Ve 24.minutě po dvou minutách přesilové hry se prosadil Ladislav Řezníček přesnou střelou k levé tyči Makarovičovy branky. Ve 39.minutě se dostal do samostatného úniku Petr Freiberg a vymetl pavučiny Makarovičovy branky.

Ve 45.minutě se prosadil Petr Freiber lehkým nahozením, asistence Martin Kocek. O 45.vteřin později zvýšil na 9:2 Martin Hartman po přihrávce od Martina Kadlece. Desátou branku si ve 49.minutě připsal Tomáš Polanský střelou do prázdné branky po krásné přihrávce od Libora Řepíka. Libor Řepík poslal nádhernou přihrávku na střed hřiště Tomáši Polanskému a ten šel sám na Makaroviče. Makarovič však Polanského kličku pokryl. O několik vteřin později se situace obrátila. Tomáš Polanský poslal do úniku Libora Řepíka, ale ani ten na Makaroviče nevyzrál. V 59.minutě přihrál Jakub Hofmeister před Makarovičovu branku Petru Miklovičovi, i když byl blokován, dokázal se uvolnit a poslat puk mezi Makarovičovy betony.